Репресовані радянською владою

 

Фонд Р-8065: Архів УСБУ  в Одеській області

оп. 2: Репресовані радянською владою

Абетковий перелік громадян, на справи котрих створені електронні копії

   (вільний доступ до електронних копій у читальних залах та можуть бути надіслані електронною поштою на замовлення)

 


 Прізвище, ім’я та по батькові мовою оригіналу

 № справи

 Андрич Феликс Фомич

6747

 Анисимова Александра Петровна

772

 Антонецкий Сильвестр Иосифович

6476

 Аранович Ольга Исааковна

3376

 Артюх Василина Моисеевна

2210

 Ассельберг Анатолий Вячеславович

3821

 Афанасьева Ядвига Люциановна (Александровна)

6829

 Багинский Стефан Николаевич

4475

 Багинский Феликс Герасимович

8115

 Базарова Мария Ивановна

4385

 Баланюк Екатерина Адамовна

8350

 Балтян Виктория Францевна

7559

 Баль Ян Станиславович  (Поляк)

4456

 Бандурский Мартын Иосифович

3887

 Бандурский Феликс Иосифович

8810

 Баньковский Франц Антонович

1763

 Баран Софья Андреевна

755

 Барковский Антон Станиславович

4653

 Бартковский Георгий Феликсович

60

 Бартошевич Мария Степановна

1581

 Басовский Владимир Михайлович

10149

 Бахтаров Никита Григрьевич (Грек)

1125

 Бачевский Юлиан Леонович

4511

 Беднарович Станислав Иванович

12498

 Бедриковский Владимир Николаевич

2958

 Белецкая-Куцая Франя Яновна

5706

 Белецкий Франц Ильич

4997

 Белинский Станислав Марьянович

11193

 Бель Вацлав Павлович

3801

 Бельский Ромуальд Ксаверович

5079

 Березовский Павел Августович

9164

 Берндт Эмиль Густавович

11929

 Бжезицкий Иван Данилович

3615

 Билецкий Семен Иосифович

11114

 Биньковский Станислав Михайлович

995

 Бирский Цезарь Петрович

1377

 Блемер Ян / Иван Леонтьевич

2473

 Бобек Болеслав Францевич

7227

 Бобровский Дмитрий Кирилловвич

10461

 Богданович Болеслав Людвигович

7732

 Бодель Сигизмунд Иосифович

1020

 Бончев Николай Иванович

4461

 Борткевич Констанция Людвиговна

2048

 Боярский Виктор Антонович

8429

 Брезинский Людвиг Якубович

11693

 Бржозовский Стефан Ипполитович

1657

 Брокан Анастасия Васильевна

903

 Брокон Фердинанд Иванович (Латиш)

2162

 Брокон-Панас София Фердинандовна

1496

 Брокон Фердинанд Иванович

903

 Брокан Анастасия Васильевна

903

 Брущинский Станислав Янович /Яковлевич

11724

 Будько Мария Феликсовна

9168

 Будянская-Борман Елена Ипполитовна

802

 Бурячка Иона 

7525

 Буткевич Антон Матвеевич

7899

 Буткевич Владимир Францевич

1239

 Бухвал Зиновий Иванович

4638

 Бучинский Казимир Михайлович

13071

 Буяновский Иосиф Карлович

1826

 Быстрицкий Иван Самсонович

11929

 Быховский Адольф Иосифович

2887

 Вайдальский Станислав Антонович

9116

 Вайдзик / Войдзик Владислав Лаврентьевич

13004

 Вайком-Очеретенко Ольга Иосифовна

11700

 Вандаловский Иосиф Балтазарович

7232

 Вардо Иван Семенович

5610

 Вардо Станислав Иванович

5739

 Вардо Юзефа Мартыновна  (Полька)

5612

 Васекевич Яков Станиславович

4504

 Василевский Казимир Иосифович  (Поляк)

4779

 Васютинская Ванда Иосифовна

7026

 Васютинский Иосиф Доминикович

1125

 Вахновский Бронислав Феодосьевич

8738

 Величко Мартын Иванович

12215

 Велогорский Станислав Николаевич

11018

 Вельтищев Петр Сергеевич (Поляк)

1873

 Венгерский Валентин Петрович

6145

 Венцеславский Михаил Васильевич

6249

 Венцкевич Флор Станиславович

918

 Вержбицкий Иустин Павлович

6988

 Вержбицкий Павел Михайлович

3134

 Верник Станислав Эдуардович

3550

 Ветрак Иван Андреевич

1764

 Видмонд Иосиф Иосифович

1570

 Вильковский / Вельковский Теофил Мечиславович  (Поляк)

9536

 Вильчинский Николай Яковлевич

1601

 Виноградский Павел Казимирович

10765

 Витковский Степан Феликсович

6049

 Вицлер / Вислер Владимир Антонович

3629

 Вишневская Камилла-Мария Николаевна

11882

 Вишневская Соломея Карловна

12131

 Вишневский Иван Людвикович

207

 Вишневский Иосиф Станиславович

5154

 Вишневский Карл Францевич

9055

 Вишневский Франц Степанович

10461

 Влюбчак Иван Михайлович

9040

 Водзинский Александр Павлович

13

 Водзинский Марьян Леонтьевич

3824

 Водзинский Марьян Леонтьевич (у справі також згадані брати Франц та Йосип) 

3825

 Водзянский Альбин Лаврентьевич

1374

 Вознюк Анатолий Людвигович

2586

 Возняк Петр Николаевич

2149

 Войткевич Владимир Александрович

5568

 Войцеховский Владислав Иосифович

11791

 Войцеховский Людвиг Феликсович

2241

 Волонцевич Никифор Федорович

2196

 Вольский Владислав Апполонович

12446

 Вольский Станислав Иосифович

3377

 Вольський Федор Евгеньевич

8338

 Вороновский Иван Станиславович

568

 Вронский Евгений Людвигович

10619

 Вроновский Роберт-Эдуард Иванович

9020

 Врубель Владислав Войцехович

8676

 Врублевская Анелия Андреевна

1984

 Выпихницкий Ян Янович

5043

 Высоцкая Ванда Ромуальдовна

8748

 Высоцкий Здислав Болеславович

4635

 Габрилевич Стефан Флорианович

12885

 Гаврилюк Александр Михайлович

1873

 Гаврик Василий Николаевич

2969

 Гадзинская Анна (Иванна, Иванко) Филипповна

11206

 Гадзинский Иван Филиппович

11206

 Гайдамачка Авксентий Прокофьевич 

8365

 Галуцкий Павел Филиппович

5618

 Галущак Афанасий Ефстратьевич

10461

 Главацкий (Гловацкий) Леон / Леонид Альбертович

6844

 Главацкий (Гловацкий) Леон / Леонид Альбертович

4543

 Гленик Франц Иосифович

10812

 Глушкевич Филипп Иванович

4858

 Голембиовский Мечислав Викентьевич  (Поляк)

8677

 Голомбиевский Варфоломей Петрович

808

 Голембиовский Роберт Северинович

321

 Голубева-Глинская Мария Антоновна

1701

 Гольдберг Александр Сигизмундович

11079

 Гольцев Александр Вячеславович

2119

 Гончаренко-Ковальская Северина Казимировна  (Полька)

10827

 Гончарук Адольф Тимофеевич

1978

 Горковчук / Горкавчук Петр Адамович

9547

 Городецкая Ядвига Войцеховна (Полька)

12749

 Городецкий Адольф Викентьевич

12749

 Городецкий Людвиг Викторович

12749

 Горончар Степан Петрович

5355

 Горский Мечислав Львович  (Поляк)

6013

 Гоцкий Валентин Францевич

4628

 Граблевский Франц Онуфриевич

4491

 Грабовский Александр Фердинандович

8326

 Грандашевский Феликс Доминикович

4595

 Грачик Иосиф Адамович (Михайлович)

5034

 Гренхольм Вольдемар Оскар Оскарович

11929

 Гржанко/Грженко Антон Францевич, ксьондз

2048

 Гржесик Петр Францович

13079

 Грибовский Станислав Иосифович

8337

 Гринцевич Юлиан Игнатьевич

1810

 Гриценюк Викентий Михайлович

5279

 Громадченко Владимир Григорьевич

11929

 Гроховский Степан Александрович

9176

 Гульницкая Анна Антоновна

4938

 Гуминский Франц Иосифович

12749

 Гундиус Константин Петрович

3921

 Гурский Генрих Шиманович

4767

 Гурский Карл Яковлевич

11126

 Гурский Филимон Галактионович

6281

 Гуталевский Эрвин Иосифович (Росіянин)

4563

 Гутовский Чеслав Логвинович

8577

 Данилевский Михаил Якимович

4461

 Даниловский Антон Сергеевич

2236

 Дашкевич Владислав Антонович

1383

 Дворжецкий Франц Антонович

10840

 Дедь Лаврентий Семенович

12949

 Дей Михаил Семенович

8343

 Дейс Леон Касавериевич (Німець)

1873

 Дембицкий Иван Адольфович

2730

 Демурат Владимир Антонович

1110

 Дербоглав Дмитрий Петрович

10461

 Дервоед Эдмунд Яковлевич

1906

 Дзенгла Иосиф Лаврентьевич

1859

 Дзернович Анна Андреевна

12546

 Дзерович Мирослав Игнатьевич

7292

 Дидар / Дидор Франц Петрович

7255

 Добржанский Мечислав Иванович

10275

 Добржанский Эдуард Тимофеевич

1628

 Добржицкий Бронислав Осипович

4507

 Добровольская Стифания / Стефания Диомидовна

11929

 Добровольская Ядвига Викентьевна  (Полька)

7357

 Добровольский Александр Станиславович

10258

 Добровольский Владислав Викторович

4287

 Добровольский Никодим Филиппович

11279

 Добррожанский Мечислав Иванович

10275

 Доброжицкий Иван Илларионович

6623

 Домбровская Эмилия Федоровна (Німкеня)

6459

 Домбровская Юлия Рафаиловна

716

 Домбровский Афанасий Демидович

4140

 Домбровский Марьян Францевич

8369

 Домбровский Станислав Марьянович

5099

 Домбровяк Франц Антонович

12994

 Домович Иван / Иосиф Андреевич

11090

 Дорошинский / Дороцяк  Эдуард Иосифович

7378

 Драган / Дроган  Антон Антонович

4593

 Драган / Дроган Франц Антонович

4593

 Драгомирецкий Бронислав Рафаилович (Поляк)

3722

 Драгомирецкий Георгий Миронович

7120

 Дривень Андрей Иванович

1031

 Дробняк Владислав Адамович

885

 Дроздовский Болеслав Степанович  (Поляк)

5874

 Дычковский Иосиф Станиславович

1725

 Ермолович Анна Иосифовна

8634

 Жарский Франц Яковлевич

3007

 Жимойтин / Жемойтин Болеслав Владимирович

3962

 Жолкевский / Желондковский Станислав Осипович

8726

 Жуковский Владислав / Владимир Викентьевич

3074

 Жураковский Владимир Васильевич

43

 Залусский Иосиф Григорьевич

8103

 Зарицкий Иван Григорьевич

 10461

 Зберовский Михаил Францевич

2976

 Зборовский Иван Лукьянович

2145

 Звержинский Феликс Францевич

2467

 Зеленков Казимир Иванович

2441

 Зелинский Александр Константинович

3863

 Зембик Франц Михайлович

2977

ЧАСТИНА 2