Репресовані радянською владою (частина 2)

 

Фонд Р-8065: Архів УСБУ в Одеській області

оп. 2: Репресовані радянською владою

Абетковий перелік громадян, на справи котрих створені електронні копії

( частина 2)

   (вільний доступ до електронних копій у читальних залах та можуть бути надіслані електронною поштою на замовлення)

 


 


 Прізвище, ім’я та по батькові мовою оригіналу

 № справи

 Зентек Войцех Матвеевич

28

 Зиге Иосиф Иванович

8364

 Ильницкий Марьян Михайлович

2531

 Иончик Станислав Михайлович (чех)

2725

 Калита Иван Федорович

11929

 Калиновский Николай Сидорович

2094

 Карпович Доминик Антонович

8556

 Карпинский Иван Петрович

3379

 Карпович Мартын Петрович (також брати Иван, Карл, Иосиф)

7525

 Карпович Доминик Атонович

8556

 Катровский Мечислав Константинович

2999

 Качинский Людвиг Северинович

8172

 Квятковский Павел Иульянович / Юлианович

1580

 Клейкевич Амелия Михайловна

8026

 Клечевский Вацлав Иосифович

3913

 Клиз Иван Карлович

2103

 Ковалевский Апполон Васильевич (Росіянин)

1125

 Ковальская Софья Мечиславовна

883

 Ковальчук Василий Антонович

2956

 Козак Казимир Людвигович

4654

 Козык Иван Афанасьевич

4461

 Козелло Бронислава Юлиановна (Полька)

7164

 Козик Викентий Сильвестрович

7544

 Колесников Андрей Илларионович

3969

 Коломенская Ядвига Викентьевна

8991

 Коляда Павел Викентьевич

817

 Конечко Теопольд Карпович

3061

 Копанова Стефания Ивановна

8675

 Корнушко / Курнушко / Купнушко Иосиф Антонович

7229

 Корчинский Деонисий Арефьевич (Українець)

3949

 Корчицкий Афанасий Федорович

1801

 Косецкий Филициан Петрович

3901

 Кособуцкий Адольф Викентьевич

2497

 Косс Франц Михайлович

3548

 Кострицкий Павел Иванович

4467

 Котович Фадей / Фаддей Семенович

1727

 Котровский Мясчислав Константинович

712

 Кошель Войцех Антонович

2139

 Краевский Станислав Францевич

2909

 Кретович Андрей Антонович

4518

 Крисевич Франц Францевич

2000 т.1

 Крисевич Франц Францевич

2001 т.2

 Круль Иван Тосифович

2230

 Крупский Иосиф Кириллович

3375

 Крыжановский Валентин Андреевич

8648

 Кузнецова Юзефа Тимофеевна

2056

 Кулеш Геннадий Иосифович

1627

 Кульчицкий Бронислав Иванович

3936

 Кунич Степан Ефимович (Українець)

1125

 Кушневич Владислав Николаевич

1529

 Кшевинский Николай Рафаилович

4411

 Кшевинский Станислав Иванович

2497

 Лазаревич Ванда Иосифовна

4677

 Ланецкий Иван Викентьевич

3551

 Лебедский / Лебединский / Лебецкий Степан Викентьевич

1762

 Лещинкер Мендель Шиманович (еврей, член Польск. компартии, эмигрант) 

2222

 Лидтке Гуго Карлович

4460

 Лисняковский Антон Григорьевич

1551

 Литинская Мария Иосифовна

99

 Лозинский Иосиф Войцехович

12749

 Лосинский Эдуард Александрович

8382

 Луцкевич Владислав Куприянович

3378

 Луцевич Томаш Антонович

8367

 Любинецкий Марьян Ефимович

577 

 Мазурек Леонарда Игнатьевна

563

 Майнов Иван Петрович

4461

 Максимович Сигизмунд Андреевич

4799

 Малевицкий Александр Михайлович

3770

 Малевицкий Бронислав Михайлович

7531

 Малиновский Антон Викторович

2829

 Малышевская Елена Альбиновна

803

 Марков Георгий Данилович

4461

 Мартынчик Викентий Ильич

1611

 Матвеев Николай Иванович (Українець)

1125

 Матковский Александр Григорьевич

4508

 Машевский Станислав Викторович

4384

 Меховский Антон Антонович

8536

 Микевич Вера Антоновна

2484

 Миллер Антон Игнатиевич

11929

 Миллер Филипп Евстафиевич

11929

 Мирато Янина Казимировна

8635

 Мирский Вадим Эдмундович

1558

 Михник Ян Лоренцович (він також Савчук Иван Степанович)

8652

 Мончинский Бронислав Иосифович

8546

 Монькевич Ян Францевич  (Поляк)

1572

 Морочинский Игнат Игнатьевич

8514

 Муравский Марьян Иосифович

8770

 Мурадян Иван Амбарцумович (Вірменин, див. справу Троцького)

2497

 Мусевич Константин Иванович

1668

 Мушинский Александр Иосифович

4337

 Мушинский Александр Иосифович

4338

 Мясковский Петр Михайлович

8365

 Назаренко (Вербицкая) Анна Петровна (у справі три українці Жербко)

 4074

 Насаржевский Мячеслав Францевич

4722

 Невар (Невара) Евдоким Каленикович

11686

 Непомнящий Тимофий Анисимович

11929

 Новаковский Феликс Петрович

2830

 Новицкий Иван Иванович

8152 

 Озанич Елизавета Владиславовна

 Озанич Элеонора Эдуардовна

1512

 Олейников Иван Оиспович

1653

 Ольчук Андрей Михайлович

1775

 Ольшевская Мария Павловна

8313

 Ольшевский Владимир Павлович

4335

 Омульский Вацлав

7525

 Оперовец Сергей Никитович (Никифорович)

2996

 Орловский Болеслав Болеславович  (Поляк)

4670

 Орловский Болеслав Болеславович

8388

 Ортенберг Полина Владимировна

4599

 Островский Иосиф Францевич

4639

 Охманович Антон Нарцисович

4389

 Павловская Ядвига Иосифовна  (Полька)

2954

 Павлюкевич Валерий Андреевич

8746

 Паевский Алексей Иосифович

12749

 Пайкис Генрика Осиповна

8348

 Пайкис-Липинская Теодора Войцеховна

8348

 Партыка Антон Францевич

1772

 Пастернак Емельян Федорович

3883

 Патон Александр Николаевич

3065

 Пеньковский / Пенчовский Иосиф Казимирович  (Поляк)

3629

 Погорецкая-Березинская Ефросинья Францевна

4599

 Подгородецкий Франц Яковлевич

8672

 Подгурский Александр Павлович

2997

 Подепольская-Залусская Ольга Илларионовна  (Полька)

669

 Полюско Казимир Иосифович

4086

 Полянский Иосиф Борисович

1700

 Попович Георгий Иванович

4383

 Потержец / Петержец Паулина Ивановна

2146

 Пржигоцкая / Пржегоцкая Елена Григорьевна

8220

 Прокопчук Станислава Леонтьевна

1531

 Пташковский Григорий Николаевич

268

 Пужицкий Казимир Александрович (Поляк)

8345

 Пшетаковский Людвиг Карлович (Поляк)

1633

 Равдович Ромуальд Аполинарьевич

3012

 Равдович Ромуальд Аполинарьевич

3014

 Равдович Ромуальд Аполинарьевич

3015

 Рагуцкая-Кондони Зинаида Дмитриевна

680

 Радзиховский Филипп Ильич

8126

 Раевский Феликс Францевич

3066

 Райкевич Иосиф / Осип Михайлович

2512

 Рачинский Иван Иванович

8365

 Рачковский Сигизмунд Войцохович  (Поляк)

3008

 Ротекер Иван Михайлович (Німець)

1873

 Рудницкий Владимир Леонтьевич

929

 Савицкий Михаил Иванович

2699

 Савко Ромуальд Иванович

1018

 Савос(ь)кина Юзефа Карловна  (Полька)

1613

 Савичук Михаил Иванович

4461

 Садовский Болеслав Иванович (Поляк)

573

 Сайковский Тадеуш Брониславович  (Поляк)

2497

 Сваричевский Герасим Станиславович

4163

 Свебода Франц Николаевич

2026

 Свирский Сигизмунд Францевич (Поляк)

2053

 Сейкина Янина-Павлина Ивановна

72

 Селецкий Михаил Карлович

8633

 Семинский Бронислав Михайлович

4431

 Симашевский Калистрат Иосифович

8217

 Солнцев Сергей Парфенович (Білорус)

1125

 Срыпник Емельян Иосифович

1782

 Скульский Илларион Иванович

8631

 Слупский Александр / Станислав Павлович

1684

 Собчак Андрей Станиславович

8728

 Соколова Наталья Ромуальдовна

769

 Соколовская Гертруда Антоновна

2127

 Сокульский Иван Кайтанович

3627

 Сорочинский Григорий Францевич

1631

 Сосинский Иосиф Антонович

3525

 Станчик Юрий Францевич

8632

 Стрияж-Смольницкий Георгий Казимирович (Поляк)

8944

 Телишевский Антон Ильич

4728

 Тихонов Константин Антонович

536

 Токарская Мария Семеновна

720

 Токарский Владимир Иосифович

1739

 Томаш Михаил Михайлович

8873

 Томашевский Иван Иванович

8734

 Тржцинский Болеслав Антонович

8621

 Трофимович Василий Иванович

8575 

 Троцкий Сигизмунд Августович  (Поляк)

2497

 Тхоржевский Марьян Петрович

1660

 Уманский Марк Карлович

1873

 Урбанович Иван Иосифович

59 

 Федунько Демьян Доткович

8105

 Фельхнер Вацлав Юзефович  (Поляк)

4512

 Филончук/Филанчук Иосиф Адамович

2691

 Фогель Иван Антонович (Німець)

2812

 Фролова Лидия Андреевна 

2118

 Хербат Игнат Игнатьевич

3629

 Хилимончик Людвик Андреевич

1769

 Ходоровская Христина Антоновна

3468

 Цюрапинский Марьян Александрович

8224

 Чайковский Казимир Иосифович

3492

 Чаплиевская Янина Матвеевна

1527

 Чернецкий Иосиф Иеранимович

8578

 Чернецкий Иосиф Францевич

8922

 Чичко / Чечко Иван Николаевич

8314 

 Шидловский Роман Александрович

4655

 Шиманский Марьян Модестович

8215

 Шиманский-Ендржеевский Люциан Станиславович  (Поляк)

4554

 Шихевич Антон Цезаревич

3721

 Шишковский Петр Мартынович

8042

 Шлюфик Владимир Иванович

1578

 Шульган Иван Борткович

4072

 Шульц Сергей Андреев (Німець)

1765

 Шурин Иван Прокофьевич

8106

 Щуровская Мария Степановна

3932

 Щуровский Александр Иванович

3923

 Щуцкий Станислав Францевич

2148

 Юндт Пиус Генрихович (Німець)

1873

 Юргевич-Мешкова Ядвига Альфонсовна  (Полька)

3010

 Юргенс Петр Романович

8759

 Юревич Бернард Станиславович

1565

 Юревич Степан Васильевич

2828

 Яблонский Владимир Максимович (Владислав Максимилианович)

3629

 Яблонский Илларион Иванович (Українець, ПОВ)

20

 Яблонский Илларион Иванович

20а

 Ягода Игнат Андреевич

555

 Язвинский Исидор Авксентьевич

8459

 Язвинский Сидор Авксентьевич

8399

 Яндульский Иван Николаевич

4438

 Ярош Антон Петрович

4562

 Ярошевская Мария Ивановна

653

 Ярошенко Александра Михайловна

460

 Ясман Адольф Данилович (Німець)

2812

 Яцкевич Эдуард Казимирович

1453

ЧАСТИНА 1