06.02.2020

Участь співробітників архіву в презентації монографії Михайлуци М. І. «Православне життя в Одесі: від революції до сталінського одержавлення (1917-1945)»


6 лютого 2020 року головний спеціаліст відділу використання документів, інформації, публікацій та зовнішніх зв’язків Деречіна В. П. та головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Лісунець Л. І. взяли участь у презентації монографії доктора історичних наук, професора, завідувач кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін Одеського національного морського університету Михайлуци М. І. «Православне життя в Одесі: від революції до сталінського одержавлення (1917-1945)».

Захід проходив у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки за участю представників наукових та освітніх закладів, музеїв, бібліотек, краєзнавчих і культурно-просвітницьких установ, громадськості.

Примірник монографії був переданий Михайлуцею М. І. до бібліотечного фонду Державного архіву Одеської області, за що ми дуже вдячні автору.