09.09.2020

09 вересня 2020 року упродовж години на «прямому» телефонному зв’язку з громадянами був Голова Державної архівної служби України


Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 09 вересня, у перший день робочої поїздки до Одеси, зустрівся з колективом Державного архіву Одеської області. Найперше Анатолій Володимирович розповів про роботу Укрдержархіву у вирішенні питання про нову будівлю для нашого архіву, зупинився на змінах в архівному законодавстві – на тих, які вже внесені до відповідних актів, та тих, що перебувають на обговоренні та розгляді. Пан Анатолій відзначив роль одеських архівістів в ініціюванні й підготовці проектів деяких змін та закликав і далі надавати пропозиції для вдосконалення архівної справи. Пан Хромов наголосив, що він відкритий для спілкування з колегами, зокрема за допомоги соціальних мереж.

У другій половині дня пан Хромов відповів на численні запитання громадян по «гарячій лінії»: найбільше питань стосувалося роботи архівних установ в умовах карантинних обмежень.

Візит триває