30.03.2016

Прес-конференція про розвиток ситуації з Держархівом та Бродською синагогою: звіт30 березня 2016 року в корпусі №2 Державного архіву Одеської області відбулась прес-конференція про розвиток ситуації з Держархівом та Бродською синагогою. Вона була проведена за ініціативою Координаційної ради громадської ініціативи «Друзі архіву» та за участю Держархіву.

На прес-конференції виступили:

заступник голови управління облради з майнових відносин Анатолій Володимирович Рагулін

керівник апарату обласної державної адміністрації Вадим Валерійович Грузін

директор Держархіву Володимир Володимирович Левчук

заступник директора Держархіву Лілія Григорівна Білоусова

депутат Одеської міської ради Олександр Віталійович Орлов

члени Координаційної ради громадської ініціативи «Друзі архіву»:

голова Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства охорони пам’ятників історії та культури Наталія Миколаївна Мотирьова

учасник програми «Народний архів» Ілля Михайлович Перстньов

директор Одеського академічного центру Лідія Всеволодівна Ковальчук

 

Представникам ЗМІ була надана інформація:

про хід підготовки до проектування добудови нового архівосховища до корпусу Держархіву № 2 по вул. Пироговська, 29 та проблеми, які існують з цим варіантом;

про інші варіанти розміщення нової будівлі Держархіву та/чи обласного архівного комплексу;

про необхідність співпраці з Одеською міською ради для вирішення проблем Держархіву;

про стаціонарні та мобільні стелажі, їхні переваги та вади;

про історію Бродської синагоги та її статус як пам’ятника архітектури;

про перший випуск Інформаційного бюлетеня, плани по його продовженню та про інші напрямки діяльності Координаційної ради громадської ініціативи «Друзі архіву».


ПЕРЕЙТИ ДО ОГЛЯДУ ПУБЛІКАЦІЙ У ЗМІ


ПЕРЕГЛЯНУТИ АРХІВ ТЕЛЕПЕРЕДАЧ
 

Просимо долучатися до громадської ініціативи «Друзі архіву», заповнивши реєстраційну форму учасника.

 

Довідки за телефонами:

(048) 700 69 50, 098 413 83 26

Лідія Всеволодівна Ковальчук

  

[АНОНС]: 30 березня, у середу, о 12:00 перед корпусом №2 Державного архіву Одеської області по вул. Пироговська, 29 відбудеться прес-конференція про розвиток ситуації з Держархівом та Бродською синагогою.

До участі у прес-конференції запрошені керівництво Одеської обласної ради, обласної державної адміністрації та Держархіву: голова Одеської обласної ради Анатолій Ігоревич Урбанський, голова Одеської обласної державної адміністрації Михеіл Ніколозович Саакашвілі, голова управління облради з майнових відносин Віктор Васильович Лунгул, керівник апарату обласної державної адміністрації Вадим Валерійович Грузін, директор Держархіву Володимир Володимирович Левчук, заступник директора Держархіву Лілія Григорівна Білоусова.

Ініціатор прес-конференції — Координаційна рада громадської ініціативи «Друзі архіву». Виступаючі: голова КС, директор Одеського академічного центру Лідія Всеволодівна Ковальчук; член КС, голова Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства охорони пам’ятників історії та культури Наталія Миколаївна Мотирьова; член КС, голова Одеської єврейської традиційної громади Ілля Михайлович Перстньов.

Представникам ЗМІ буде надана інформація: про хід підготовки до проектування нового архівосховища і показана територія для можливої забудовипро інші варіанти розміщення нового корпусу Держархіву та/чи обласного архівного комплексу; про історію Бродської синагоги та її статус як пам’ятника архітектури; про основні напрямки діяльності Координаційної ради громадської ініціативи «Друзі архіву». За бажанням журналісти також можуть ознайомитись з технічним станом корпусу № 2 Державного архіву Одеської області.


АНОНС ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ (файл у форматі .pdf)

 

_