20.11.2019

Участь начальника відділу науково-довідкового апарату Держархіву, к.і.н. О.Ю.Штепко в меморіальних заходах у місті Київ

     20 листопада 2019 року начальник відділу науково-довідкового апарату Державного архіву Одеської області, кандидат історичних наук Олена Штепко взяла участь у меморіальних заходах до роковин антипольської акції НКВС в Радянській Україні 1937-1938 рр. які відбулись у місті Київ.

    Організаторами міжнародних заходів в Києві виступили: Інститут Національної Пам’яті – Комісія з розслідування злочинів проти польського народу, Польський інститут у Києві, національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».
      На урочистому відкритті Міжнародної виставки архівних документів були присутні Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі; делегація Інституту Національної Пам’яті – президент ІНП, доктор Ярослав Шарек, заступник директора Архіву ІНП Маріуш Квасняк, науковий співробітник ІНП, доктор Дорота Левша; директор Державного архіву Вінницької області, доктор історичних наук Юрій Легун, заступник директора Державного архіву Хмельницької області Олександр Войтович; директор Національного історико-архітектурного Музею «Київська фортеця» Оксана Новікова-Вигран. Захід відбувся за участі численних представників архівних, наукових і освітянських установ, духівництва, культурно-просвітницьких і громадських організацій.
   
Ознайомитись з виставкою можна у приміщенні Музею «Київська фортеця» до 8 грудня 2019 року. Раніше виставка експонувалась в Хмельницькому, Вінниці, Одесі та Варшаві; у 2020 році заплановано відкриття виставки в Сполучених Штатах Америки та Канаді.