СУСПІЛЬСТВО, ВЛАДА, ГРОМАДСЬКІСТЬ 

Увага! Набрав чинності Закон України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади"

Докладніше - у розділі веб-сайту Реалізація Закону України "Про очищення влади"

 НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА


Закони України:

- від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади"

- від 03 липня 2012 року № 5029-VI "Про засади державної мовної політики"

- від 23 вересня 1997 року № 539/97-ВР "Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки"

 

Постанови Кабінету Міністрів України:

- від 5 листопада 2008 року № 976 "Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади"

- від від 15 жовтня 2004 року № 1378 "Деякі питання щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

- від від 4 січня 2002 року № 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади"

- від 29 серпня 2002 року № 1302 "Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади"

  

З інформацією про нормативно-правову базу співпраці архівних установ України з громадськістю, документацією по діяльності Громадської ради при Укрдержархіві (Держкомархіві) та іншими матеріалами за темою можна ознайомитися у відповідній рубриці на Офіційному веб-порталі Державної архівної служби України > > >

  

ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ ОДЕЩИНИ

Пріоритетним напрямком діяльності Державного архіву Одеської області є постійна взаємодія з представниками громадських, наукових, освітянських, культурно-просвітницьких та релігійних установ та закладів. Державний архів Одеської області співпрацює з багатьма місцевими та регіональними засобами масової інформації: регулярно відбуваються прес-конференції та інтерв’ю керівництва архіву, виступи співробітників на радіо та телебаченні, діяльність архіву висвітлюється на шпальтах періодичних видань. Однією з організаційних форм співпраці Державного архіву Одеської області з громадськістю є запрошення представників установ та закладів, дослідників і постійних відвідувачів архіву, та взагалі - широкого кола небайдужих громадян, до участі у роботі відкритих Колегій Держархіву, на яких традиційно висвітлюються підсумки роботи архівних установ області та окреслюються перспективи подальшого розвитку архівної справи на Одещині. З більш детальною інформацією про ці заходи можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Державного архіву Одеської області, у рубриках новини та хроніка архівного життя.

 

У 2014 році громадськістю було створено Громадську раду при Державному архіві Одеської області. Докладніше - на сторінці Громадської ради при Державному архіві Одеської області. Також на нашому веб-сайті розміщено корисні посилання - на веб-ресурси партнерів Державного архіву Одеської області.

 


 

Державний архів Одеської області у соціальних мережах:

інформаційна сторінка у мережі "Фейсбук"