Склад Громадської ради при Державному архіві Одеської області


 

Ім’я, по батькове, прізвище


Організація (чи підрозділ організації), що делегувала


Публікації, наукова та громадська діяльність члена ради, інтернет-ресурси


Вероніка Юріївна Алєксєєва


Інститут етнічних досліджень


§


Поліна Іванівна Барвінська


Науково-дослідний та освітній центр імені Г. В. Флоровського


§


Інна Володимирівна Голубович


Філософський факультет ОНУ імені І. І. Мечникова


§


Сергій Миколайович Єрмошкін


Одеський обласний ромський конгрес


§


Олексій Миколайович Келєр


Асоціація німців України


§


Лідія Всеволодівна Ковальчук


Одеський академічний центр Міжнародної академії наук


§


Павло Юхимович Козленко


Благодійний фонд «Пам’яті жертв фашизму»


§


Валерій Валерійович Левченко


Юридичний факультет Одеського національного морського університету


§


Ернест Валентинович Менц


Одеська релігійна єврейська община «Хабад Одеса»


§


Микола Іванович Михайлуца


Одеський національний морський університет


§


Ганна Олександрівна Місюк


Міжнародна громадська організація «Єврейський общинний центр «Мигдаль»


§


Павло Іванович Отченашенко


Одеська обласна громадська організація Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих


§


Софроніс Іліас Парадисопулос


Одеська філія Грецького фонду культури


§


Едуард Петрович Петровський


Одеська національна академія зв’язку імені О. С. Попова


§


Георгій Олександрович Разумов


Академічний центр «Наука та освіта»


§


Михайло Маркусович Рашковецький


Музей історії євреїв Одеси «Мигдаль-Шорашим»


§


Олена Олександрівна Синявська


Історичний факультет ОНУ імені І. І. Мечникова


§


Юрій Олександрович Слюсар


Одеський історико-краєзнавчий музей


§


Вадим Михайлович Хмарський


Одеський національний університет імені І. І. Мечникова


§


Микола Андрійович Шевчук


Інститут соціальних досліджень ОНУ імені І. І. Мечникова


§


Олена Леонідівна Яворська


Одеський літературний музей


§


Марат Назимович Якупов


ГО «Мій дім Одеса»


§