Послуги, які надаються в Державному архіві 

Шановні дослідники! Набрала чинності нова редакція Порядку користування документами Національного архівного фонду, що належать державі, територіальним громадам (відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 27.06.2018 № 2059/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 19 листопада 2013 року № 2438/5»)

  

Нормативно-правова база щодо надання державних послуг - на офіційному веб-порталі Державної архівної служби України

  

ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ У ДЕРЖАВНОМУ АРХІВІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ТА НА УМОВАХ ОПЛАТИ

 

ОСНОВНІ ВИДИ ЗАПИТІВ, ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ АРХІВОМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЛАТНІЙ ОСНОВІ ТА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

 

ЦІНИ НА РОБОТИ (ПОСЛУГИ), ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ АРХІВОМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ДОГОВІРНИХ ЗАСАДАХ (Наказ директора Державного архіву Одеської області 03.11.2008 р. № 38)

 

AССOUNT: SEARCHING, SELECTION, DESCRIPTION AND COPYING OF DOCUMENTS (UKR/ENG)

 


 

Державний архів Одеської області адміністративних послуг не надає (підстава: лист-роз’яснення  Державної архівної служби України від 26.07.2013 № 01.1/3/2473 щодо надання адміністративних послуг державними архівами України та лист Міністерства юстиції України  від 08.04.2013 №04/1110/6.1 щодо проекту Закону України).

Державний архів Одеської області розробляє новий проект наказу про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівом, з метою удосконалення архівної діяльності, підвищення технічної оснащеності архівної справи та забезпечення належних умов зберігання документів Національного архівного фонду України за рахунок надання платних послуг. Термін виконання – 1 квартал 2014 року.

Докладніше - у розділі "Регуляторні акти" на офіційному веб-сайті Державного архіву Одеської області.