Регуляторні акти


ЦІНИ НА РОБОТИ (ПОСЛУГИ), ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ АРХІВОМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ДОГОВІРНИХ ЗАСАДАХ

(Наказ директора Державного архіву Одеської області 28.04.2021 р. № 31)

(Наказ директора Державного архіву Одеської області 28.04.2021 р. № 32)Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" - на сайті "Законодавство України" офіційного веб-порталу Верховної Ради України

 

Розділ "Регуляторна політикa" - на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі офіційного веб-порталу Одеської обласної державної адміністрації

 

Розділ "Регуляторні акти" - на офіційному веб-порталі Державної архівної служби України

 

 Повний пакет документів до проекту наказу Державного архіву Одеськоїобласті «Про затвердження цін на платні послуги, що надаються Державним архівом Одеської області на договірних засадах». 

 

 Повний пакет документів до проекту наказу Державного архіву Одеськоїобласті «Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державний архів Одеської області та їх Розміру». 

 

 

Шановні відвідувачі! Державний архів Одеської області адміністративних послуг не надає (підстава: лист-роз’яснення  Державної архівної служби України від 26.07.2013 № 01.1/3/2473 щодо надання адміністративних послуг державними архівами України та лист Міністерства юстиції України  від 08.04.2013 №04/1110/6.1 щодо проекту Закону України). Ознайомитися з Законом України "Про адміністративні послуги" - на сайті Законодавство України офіційного веб-порталу Верховної Ради України.

  

НА ПОЧАТОК СТОРІНКИ