19.04.2021

Апаратна нарада Державного архіву Одеської області


19 квітня 2021 року директор Держархіву області Петро Лук’янчук провів щотижневу апаратну нараду з заступниками директора та керівниками структурних підрозділів Держархіву області, на якій розглянули питання виконавської дисципліни та заходи щодо її посилення за І квартал 2021 року.

Відповідно до порядку денного наради, начальник відділу звернення громадян, діловодства та контроль за виконання документів органів влади Алла Єрмакова проінформувала, що з метою посилення виконавської дисципліни проводиться моніторинг стану виконання розпорядчих документів Держархіву області, вивчено стан організації виконання розпорядчих документів. У ході проведеної роботи оцінено рівень виконавської дисципліни, виявлено проблемні моменти, які перешкоджають нормальному функціонуванню та надано методично- практичну допомогу щодо усунення та удосконалення системи контролю, що сприяють поліпшенню внутрішньої організації роботи і підвищують рівень виконавської дисципліни.

На апаратній нараді головний спеціаліст сектору з питань персоналу та кадрової роботи Зоя Скальська, проінформувала про подачу електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Електронні декларації державними службовцями подані своєчасно та без порушень.