22.04.2021

Підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області


Одеській регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в режимі реального часу з використанням програми Googl meet, провів заняття з підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій Одеської області за спеціальною короткостроковою програмою «Основи професійного спілкування державною мовою».

22 квітня 2021 року директор Державного архіву Одеської області взяв участь згідно з планом-графіком в спеціальній короткостроковій програмі за темою «Основи професійного спілкування державною мовою».

З урахуванням карантинних вимог заняття проводилися дистанційно в режимі реального часу з використанням програми Googl meet.

В рамках навчання проведено низку заняття у відео форматі за наступною тематикою:

- «Зміни в українському правописі. Граматичні форми власних назв. Графічні норми та правила»

- «Особливості уживання числівника в ділових паперах. Власні назви в документах. Велика літера в документах. Правопис та відмінювання прізвищ, імен по батькові в документах. Географічні назви в ділових паперах»

- «Мовні норми у фаховій діяльності державних службовців»

- «Діловий етикет та етична поведінка державного службовця. Чорна риторика в процесі переконання та як їй протидіяти»

Навчально-тематичний план навчання було складено з урахуванням рекомендацій управління з питань персоналу апарату Одеської обласної державної адміністрації.