24.05.2021

Участь у сесії «Нова реальність – нові обрії: цифровізація інформаційних ресурсів та сервісів як відповідь викликам коронавірусної доби» ОдесаБібліоСаміт


22 травня 2021 року головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду, організації і координації архівної справи та діловодства Людмила Лісунець взяла участь у сесії «Нова реальність – нові обрії: цифровізація інформаційних ресурсів та сервісів як відповідь викликам коронавірусної доби», яка проводилась на базі Одеської національної наукової бібліотеки в рамках ОдесаБібліоСаміт.

ОдесаБібліоСаміт – це програма професійного спілкування для працівників бібліотек, музеїв, архівів, центрів культурних послуг. Метою є обговорення актуальних проблем професійної діяльності, обмін досвідом роботи, створення, розвиток і впровадження у роботу інноваційних практик інформаційної, бібліотечної, просвітницької, соціокультурної діяльності.

Учасники заходу обговорили актуальні питання інформатизації бібліотечної, архівної і музейної справи, перспективи їх розвитку з використанням сучасних інформаційних технологій; обмінялися досвідом з оцифрування та оприлюднення документів. Людмила Лісунець виступила з доповіддю «Інформатизація архівної справи на прикладі Державного архіву Одеської області: підсумки та перспективи», в якій розкрила напрацювання Держархіву в питанні надання користувачам віддаленого доступу до документів та окреслила подальші перспективи інформатизації архівної справи.