05.03.2021

Відбулося розширене підсумкове засідання апаратної наради Державного архіву Одеської області за участю працівників архівних відділів райдержадміністрацій, яка проведена дистанційно у режимі відеоконференції.


05 березня 2021 року, відповідно до річного плану роботи, відбулося розширене підсумкове засідання апаратної наради Державного архіву Одеської області за участю працівників архівних відділів районних державних адміністрацій, архівних відділів міських рад та колективу Держархіву області.

На початку засідання директор Державного архіву Одеської області Петро Лук’янчук проінформував про кадрові зміни в архівній галузі області, що відбулися у зв’язку з впровадженням заходів реформи адміністративно- територіального устрою.

Учасники заходу заслухали доповідь про підсумки роботи архівних установ Одеської області у 2020 році та пріоритети на 2021 рік.

Зі співдоповідями виступили; заступник директора Сергій Осіпенко та заступник директора - начальник відділу використання документів національного архівного фонду, інформації,публікації та зовнішніх зв’язків Сергій Крачков.