11.12.2015

Участь співробітника Держархіву в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вірмени України на зламі століть»


11 грудня 2015 року. Головний науковий співробітник Державного архіву Одеської області С.Є.Березін взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Вірмени України на зламі століть»  присвяченої 400-річчю першої документальної згадки про вірмен Язловця Тернопільської області.

Конференція відбулася в Інституті історії України НАН України (м. Київ), за організаційної підтримки Міністерства культури України, Національного заповідника «Замки Тернопільщини» та Спілки вірмен України (відповідальний секретар Оргкомітету – багаторічний дослідник та друг архіву, голова комітету з питань історико-культурної спадщини Спілки вірмен України Д.А.Давтян); в роботі конференції взяли участь науковці з України та Польщі.

С.Є.Березін виступив з доповіддю «Вірмени в Новоросійському (Одеському) університеті: нові архівні документи та матеріали для біографічних досліджень».

За результатами роботи конференції заплановано видання збірки наукових праць «Актуальні питання вірменознавства» (Випуск 3).

 

Докладніше – на веб-сайті Analitikaua.net