10.12.2016

Участь Держархіву в VІ Благодійному Різдвяному Дипломатичному ярмарку


10 грудня 2016 року. Співробітники Державного архіву Одеської області - директор Володимир Левчук, заступник директора, к.і.н. Лілія Білоусова, заступник директора Олена Ксендзик, головний науковий співробітник Сергій Березін і секретар Ірина Титова, - взяли участь у VI Благодійному Різдвяному Дипломатичному ярмарку, який відбувся у приміщенні концертно-виставкового центру Одеського морського порту.

Під патронатом Міністерства Закордонних справ України, за участі керівництва області і міста, дипломатичні представництва в Одесі представили свої країни у сувенірах, виданнях, художніх виробах, національній культурі – традиційній кухні, танцях, музикальних номерах, піснях.

Державний архів Одеської області і Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин презентували на заході нові видання: другий випуск збірки наукових праць «Архів. Історія. Сучасність» та три монографії: публікацію праці Євгена Слабченко «Дипломатична історія України» (упорядник – д.і.н., професор Ірина Матяш); книгу спогадів д.і.н., професора Дмитра Урсу «Университет длиною в жизнь»; колективну монографію Сергія Аргатюка, Володимира Левчука і д.і.н. Ігоря Сапожникова «Аджидер - Овидиополь». На стенді Держархіву також були представлені художні роботи Заслуженого художника України, члена спілки митців «Берег Овідія», Михайла Пархоменко.

Зібрані на заході кошти - пожертви учасників ярмарку та доходи від продажу, - підуть на придбання медичного обладнання для Одеської міської дитячої клінічної лікарні № 3.

 

 

 

_