28.11.2016

Фонд (колекція) «Учасники Антитерористичної операції в Україні»: звернення Держархіву до громади Одещини


 

 

Шановна громадо Одещини!


Україна нині переживає досить скрутні часи. Багато людей втрачають життя за суверенну, територіально цілісну Україну. З метою збереження документальних даних про події сьогодення, про захисників України, Державний архів Одеської області ініціював створення фонду (колекції) «Учасники Антитерористичної операції в Україні» (назва може змінитися в процесі роботи).

Фонд формуватиметься документами учасників АТО, їх сімей, волонтерів, лікарів та небайдужих громадян, причасних до Антитерористичної операції на сході України, наших з вами земляків та уродженців Одеської області. До цих документів відносяться спогади, біографічні документи, малюнки, ескізи, листи, вірші, кіно- фото- фоно- відео- матеріали та слайди, матеріали про увіковічення пам’яті Героїв, про допомогу сім’ям тощо.

Звертаємося до всіх співгромадян та просимо вашого сприяння в формуванні колекції, яка стане першоджерелом для вивчення історії нашого краю. Документи фонду будуть використовуватися дослідниками та матимуть значення у вихованні молодого покоління країни та формуванні патріотичних настроїв громадян.


Контакти: Державний архів Одеської області, корпус №2 (м. Одеса, вул. Пироговська, 29), кабінет №3, тел.: (048) 722-85-15 (начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Успенська Галина Борисівна).

 

З повагою

директор Державного архіву

Левчук В.В.