02.11.2018

Участь начальників відділів Держархіву С.В.Виногловської та О.Ю.Штепко в семінарах «Запобігання корупції в органах публічної влади»


1 та 2 листопада 2018 року. Начальники відділів Державного архіву Одеської області – відділу зберігання, обліку та фізичної схоронності документів Національного архівного фонду С.В.Виногловська та відділу науково-довідкового апарату, кандидат історичних наук О.Ю.Штепко, – в рамках підвищення кваліфікації взяли участь у одноденних семінарах за темою «Запобігання корупції в органах публічної влади», які відбулись на базі друзів та багаторічних партнерів Держархіву – відділу підвищення кваліфікації Одеського регіонального інституту державного управління Hаціональної академії державного управління при Президентові України.

Відкрила семінар завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням відділу підвищення кваліфікації Н.В.Привалова, яка розповіла присутнім про діяльність інституту щодо професіоналізації посадових осіб органів публічної влади, підвищення рівня професійної компетентності посадовців та внутрішній розпорядок роботи в навчальному закладі.

Семінар включав ґрунтовні лекції найкращих викладачів інституту на актуальні теми, а саме: «Міжнародний досвід щодо запобігання та протидії корупції», «Механізми подолання корупції через децентралізацію системи публічної влади», «Теоретико-правові основи поняття корупції. Державна політика України у сфері протидії корупції» та «Запобігання корупції та етика публічного управління. Громадський контроль як елемент етичної інфраструктури у діяльності органів публічної влади».

Загалом у семінарах взяли участь та підвищили свою кваліфікацію понад 270 державних службовців та посадових осіб місцевого врядування Одещини. По завершенні програми навчання, слухачам було вручено сертифікати.

 

 

_