28.11.2020

28 листопада – День пам’яті жертв голодомору, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників…


Для України 1932 - 1933 рік став часом національної катастрофи. Наслідком злочину геноциду, крім фізичного вбивства мільйонів людей, стало руйнування традиційного устрою життя. Пережитий масовий голод, на довгі десятиліття, порушив природний генетичний фонд українців, призвів до морально-психологічних змін у свідомості нації.

Наш обов’язок – завжди нести в серцях пам’ять про ті страшні події. Ми також повинні зробити все для того, щоб не допустити такої трагедії в майбутньому.

Працівники Державного архіву Одеської області взяли участь у меморіальних заходах по вшануванню пам'яті мільйонів безвинно постраждалих від тоталітарного режиму, в рамках яких відбулась церемонія покладання квітів до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, на якій були присутні керівники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської міської ради, представники установ, організацій та громадськості.