24.12.2020

Нарада з керівниками архівних відділів районних державних адміністрацій, міськими архівними установами Одеської області в Державному архіві


24 грудня 2020 року з нагоди святкування Дня працівників архівних установ та відзначення 100-річчя з дня утворення Державного архіву Одеської області відбулася онлайн - нарада в якій взяли участь керівники районних, міських та трудових архівних установ області.

Директор Держархіва Петро Лук’янчук привітав усіх архівістів та працівників архівних установ області, з професійним святом – Днем працівника архівних установ України. Виразив подяку за плідну співпрацю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток архівної справи Одещини.

Архіви - важлива державна і суспільна цінність, їх називають сховищами колективної пам’яті. Саме тому наша праця надзвичайно важлива для всього суспільства.

Століття архівісти Одещини комплектують, зберігають та популяризують архівну спадщину краю. Завдяки їх невтомній праці Україна та світ дізнаються про нашу історію.

Нехай вас оберігають небеса, даруючи щастя та удачу в усьому, а наступаючий Новий рік буде багатим на яскраві та приємні події у Вашому житті!